Mateřská škola Roudnice
Mateřská školaRoudnice

O nás

Mateřská škola Roudnice je jednotřídní. Je to přístavba k budově  obecního úřadu a má samostatný bezbariérový vchod. Má velkou třídu s hernou, ložnici s možností využití při pohybových hrách v dopoledních hodinách, šatnu dětí se sociálním zařízením, kuchyňku a kancelář. Je vytápěna elektrickými kamny. Na budovu navazuje prostorná a dobře vybavená školní zahrada pro hry dětí. Okolí mateřské školy je rozmanité. Škola je umístěna uprostřed vesnice, ale za ní jsou pole a les.

Mateřská škola Roudnice je pro děti, a proto je její program maximálně přizpůsoben nárokům dětí. Nikdo není k ničemu nucen, přihlížíme k individuálním možnostem a schopnostem každého dítěte, dbáme, aby byly maximálně zohledňovány a uspokojovány potřeby dětí. Doplňujeme rodinnou výchovu a v úzké vazbě na ni pomáháme dětem zajistit prostředí s dostatkem mnohostranných a přiměřených podnětů k aktivnímu rozvoji a učení. Chceme dětem usnadnit další životní a vzdělávací cestu.

Povinná publicita (003)

Povinná publicita (003).pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 72,41 kB

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Svátek má Julie

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Den lidských práv
  • Slavnostní předání Nobelových cen

Zítra má svátek Dana

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Světový den dětství
  • Mezinárodní den hor
  • Mezinárodní den solidarity s ženami a dětmi Afriky

Prosinec naleje a leden zavěje.

Když v prosinci hrom ještě hučí, rok příští stále vítr fučí.